Pożar w kamienicy w centrum Lublina. Jedna osoba została poszkodowana

Pożar w kamienicy przy ul. Górnej w Lublinie
Pożar w kamienicy przy ul. Górnej w Lublinie | fot. Janusz Bielecki

Do pożaru doszło we wtorek w kamienicy przy ul. Górnej w Lublinie. Przed południem przechodnie zauważyli gęsty dym wydobywający się z okna jednego z mieszkań kamienicy. Jedna osoba została poszkodowana.

Pożar w kamienicy w Lublinie

Do pożaru doszło we wtorek (6.06) około godz. 11.10 przy ul. Górnej w centrum Lublina. Strażacy otrzymali zgłoszenie o gęstym dymie wydobywającym się z okna jednego z mieszkań na parterze kamienicy. Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Sytuacja została szybko opanowana. W wyniku pożaru mieszkania jedna osoba została poszkodowana. Starsza osoba w wieku ok. 60-65 lat została przekazana w ręce ratowników medycznych, a następnie przetransportowana do szpitala.

Na ten moment wyjaśniane są przyczyny pojawienia się ognia w mieszkaniu.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A samolot polish medical air rescue „piaggio p 180” lata już ponad 45 minut nad Lublinem i dopiero teraz gdzieś leci w siną dal…czy to dlatego