Pożar samochodu na drodze serwisowej S17 w Markuszowie. Pojazd spłonął niemal doszczętnie

Pożar samochodu na drodze serwisowej S17
Pożar samochodu na drodze serwisowej S17 | fot. OSP KSRG Markuszów

Na drodze serwisowej S12/S17 na terenie miejscowości Markuszów dzisiejszej nocy doszło do pożaru samochodu osobowego. Mimo szybkiej interwencji strażaków pojazd spłonął niemal doszczętnie.

Pożar renault na drodze serwisowej

Do zdarzenia doszło w niedzielę (3.08) około godz. 00:10 na drodze serwisowej drogi ekspresowej S12/S17 w miejscowości Markuszów. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego marki Renault Megane. Na miejscu interweniowały dwa zastępy strażaków.

Na miejscu okazało się, że samochód jest objęty cały ogniem. Mimo szybkiej i sprawnej akcji samochód spłonął doszczętnie. Strażacy wstępnie ustalili, że przypuszczalną przyczyną powstania pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej, a ogień pojawił się w komorze silnika.

Straty oszacowano na kwotę 15 tys. zł. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Zdjęcia

Pożar samochodu na drodze serwisowej S17 w Markuszowie
Pożar samochodu na drodze serwisowej S17 w Markuszowie | fot. OSP KSRG Markuszów
Pożar samochodu na drodze serwisowej S17 w Markuszowie
Pożar samochodu na drodze serwisowej S17 w Markuszowie | fot. OSP KSRG Markuszów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.