Pożar samochodu na drodze ekspresowej S17 pod Lublinem. Droga zablokowana, kierowcy utknęli w korku

Pożar samochodu na S17 na wysokości miejscowości Bogucin
Pożar samochodu na S17 na wysokości miejscowości Bogucin | fot. czytelnik Grzegorz

Kilka minut przed godziną 14 na drodze ekspresową S17 pod Lublinem doszło do pożaru samochodu. Na miejscu interweniują trzy zastępy straży pożarnej, a droga w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana.

Pożar samochodu S17

Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali we wtorek (18.04) o godz. 13.54. Ze zgłoszenia wynikało, że na wysokości miejscowości Bogucin doszło do pożaru samochodu osobowego poruszającego się drogą ekspresową S17 w kierunku Warszawy.

Aktualizacja

Na miejscu zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej. Na czas prowadzonych działań odcinek drogi S17 był całkowicie zablokowany. Obecnie jest zablokowany pas awaryjny i pas prawy jezdni do Warszawy. Policja kieruje ruch na lewy pas ruchu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie ma osób poszkodowanych. Pojazd marki BMW uległ całkowitemu spaleniu.

Zdjęcia

Kierowcy utknęli w korki po pożarze samochodu na S17
Kierowcy utknęli w korki po pożarze samochodu na S17 | fot. czytelniczka Karolina

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.