Pożar pustostanu przy ul. Nałęczowskiej. Trwa akcja gaśnicza

image00001
Pożar pustostanu przy ul. Nałęczowskiej | fot. czytelnik Mateusz

Pięć zastępów straży pożarnej walczy z pożarem pustostanu przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Na razie nic nie wiadomo o osobach poszkodowanych.

Informację o pożarze przy ul. Nałęczowskiej strażacy otrzymali w środę o godz. 16.23. Ze zgłoszenia wynikało, że płonie pustostan. Na miejscu interweniuje łącznie 5 zastępów straży pożarnej. Strażacy próbują opanować ogień. Następnie przystąpią do przeszukania budynku, czy w chwili pożaru nie było kogoś w środku.

Czytelnik Mateusz informuje, że ul. Nałęczowska w miejscu pożaru jest przyblokowana z powodu wozów strażackich, które biorą udział w akcji gaśniczej.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Damel Taxi

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.