Pożar przy ul. Kunickiego w Lublinie. Policjanci wyciągnęli 22-latka z płonącego mieszkania

IMAG3676 e1477845899841

Policjanci uratowali 22-latka, który nie mógł wydostać się z płonącego mieszkania. Mundurowi z patrolu wyważyli drzwi i wspólnie ze strażakami wydostali poszkodowanego.

Do pożaru doszło wczoraj po godzinie 17.00 przy ul. Kunickiego w Lublinie. Z jednego z mieszkań nie mógł się wydostać 22-letni mężczyzna. Policjanci natychmiast zdecydowali o wyważeniu drzwi. Kiedy to im się udało weszli do płonącego mieszkania i wspólnie z przybyłymi na miejsce strażakami wynieśli poszkodowanego.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla.

Podczas kolejnych działań na miejscu pożaru policjanci wraz ze strażakami ewakuowali jeszcze 4 osoby. Niestety sami policjanci również podtruli się tlenkiem węgla. Została im udzielona pomoc medyczna w szpitalu.

– Na szczęście dzielnym policjantom z patrolówki sierż. Kamilowi Skoczylasowi i Markowi Stola nie zagraża niebezpieczeństwo utraty zdrowia – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzeczniczka KWP w Lublinie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń do pożaru doszło najprawdopodobniej w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej.

(źródło: Policja, fot. Dominik Wąsik)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.