Pożar na terenie szkoły rolniczej w Krasnymstawie. Spłonęła suszarnia chmielu

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Sześć zastępów straży pożarnej gasiło pożar w suszarni chmielu na terenie szkoły rolniczej w Krasnymstawie. Trwa wyjaśnienie przyczyn pojawienia się ognia.

Do pożaru doszło w piątek po godz. 12 na terenie szkoły rolniczej w Krasnymstawie. Ze zgłoszenia wynikało, że płonie suszarnia chmielu działająca na terenie szkoły.

Na miejscu interweniowało sześć zastępów straży pożarnej i policja. Po zakończeniu akcji gaśniczej okazało się, że spaleniu uległo ponad 400 kg chmielu oraz wyposażenie suszarni. Dodatkowo zniszczeniu uległo zadaszenie budynku. Straty wstępnie oszacowano na 30 tys. zł.

Na miejscu pracowali policjanci z wydziału kryminalnego wraz z technikami krasnostawskiej komendy. Prowadzone w tej sprawie postępowanie ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności oraz przyczyn pożaru.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.