Pożar na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego w Elizówce. Na miejscu siedem zastępów straży pożarnej

Pożar na terenie giełdy Elizówka
Pożar na terenie giełdy Elizówka | fot. czytelniczka Katarzyna

Siedem zastępów straży pożarnej interweniuje do pożaru, który wybuchł w jednym z magazynów na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego w Elizówce. Z pomieszczenia zaczął wydobywać się ciemny i intensywny dym.

Pożar na terenie giełdy w Elizówce

Do pożaru doszło we wtorek (9.05) około godz. 14.30 na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego w Elizówce. Strażacy otrzymali zgłoszenie o ciemnym dymie, który zaczął wydobywać się z jednego z magazynów. Na miejsce zadysponowano siedem zastępów straży pożarnej.

Interweniujący na miejscu strażacy opanowali już sytuację, lecz nie ustalono jeszcze źródła pożaru.

Aktualizacja 15:26

Na miejscu jest aktualnie dziewięć zastępów straży pożarnej. W jednym z magazynów doszło do pożaru chłodni o wymiarach 8×15 m. Przed przyjazdem strażaków z hali ewakuowało się 40 osób. W środku panuje jeszcze intensywne zadymienie.

Zdjęcia i nagrania

Pożar na terenie giełdy w Elizówce
Pożar na terenie giełdy w Elizówce | fot. czytelniczka Katarzyna
Pożar na terenie giełdy w Elizówce
Pożar na terenie giełdy w Elizówce | fot. czytelniczka Katarzyna

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.