Pożar na dachu nowo budowanego budynku mieszkalnego. Pracownicy ugasili ogień przed przyjazdem strażaków

Interwencja strażaków do pożaru na dachu budynku przy ul. Morwowej
Interwencja strażaków do pożaru na dachu budynku przy ul. Morwowej | fot. Dominik Wąsik

W piątkowe popołudnie strażacy zostali powiadomieni o zadymieniu na dachu budowanego budynku mieszkalnego przy ul. Morwowej. Po dojeździe na miejsce okazało się, że ogień został ugaszony przez pracowników.

Pożar na budowie przy ul. Morwowej

Zgłoszenie o pożarze na dachu budowanego budynku mieszkalnego przy ul. Morwowej strażacy otrzymali w piątek (5.08) około godz. 12.45. Ze zgłoszenia wynikało, że na dachu zlokalizowanym na 7-piętrze budynku doszło do zadymienia.

Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, w tym jedną drabinę. Po dojeździe strażaków na miejscu okazało się, że ogień został już ugaszony przez pracowników. Strażacy udali się na miejsce pożaru, gdzie dokonali kontroli i dogasili ogień.

Interwencja strażaków do pożaru na dachu budynku przy ul. Morwowej
Interwencja strażaków do pożaru na dachu budynku przy ul. Morwowej | fot. Dominik Wąsik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.