Ważny temat? Prześlij newsa!

Pożar mieszkania w Łęcznej. 10 osób trafiło do szpitala

Spotted Lublin

  • Data publikacji: 26 listopada 2018, 13:45
  • Region

Zapalona świeczka była przyczyną niedzielnego pożaru mieszkania w bloku przy Bogdanowicza w Łęcznej. 10 osób trafiło do szpitala. Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 19 w bloku mieszkalnym przy ul. Bogdanowicza w Łęcznej. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze. W akcji ratunkowej brały udział zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe […]

Pożar w bloku przy ul. Bogdanowicza w Łęcznej | fot. KPP Łęczna

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin
Dodaj anonimowo Na żywo Przejdź do strony

Zapalona świeczka była przyczyną niedzielnego pożaru mieszkania w bloku przy Bogdanowicza w Łęcznej. 10 osób trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 19 w bloku mieszkalnym przy ul. Bogdanowicza w Łęcznej. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze. W akcji ratunkowej brały udział zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja.

Przyczyną pożaru było pozostawienie zapalonej świeczki, od której zajęła się firanka i zasłony. Jak oświadczyła właścicielka mieszkania wyszła ona na chwilę do kuchni celem przygotowania posiłku. Gdy poczuła woń dymu i zobaczyła płonący słupek głośnika, na którym wcześniej pozostawiła zapaloną świeczkę, kobieta przystąpiła do próby gaszenia ognia, ale bezskutecznie.

W sumie poszkodowanych zostało dziesięć osób (4 osoby dorosłe i 6 dzieci), które trafiły do szpitala z objawami podtrucia dymem i na obserwację. Ewakuowanym osobom został zorganizowany nocleg zastępczy w Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej.

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Ważny temat? Prześlij newsa!

Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.

Bądź na bieżąco z Lublinem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check