Pożar ciężarówki w Łukowie. Przyczyna: zwarcie instalacji elektrycznej [WIDEO]

W piątek kilka minut przed godz. 9 w centrum Łukowa zapaliła się ciężarówka. Kierowca w porę zorientował się o zagrożeniu i sam zaczął gasić pożar.

 

Ze zgłoszenia wynikało, że z jadącego przez centrum Łukowa samochodu marki DAF wydobywają się kłęby dymu. Kierowca tego auta, który zorientował się o zagrożeniu zjechał na zatoczkę autobusową i początkowo sam przystąpił do akcji gaśniczej.

 

Po chwili dojechali do niego strażacy, którzy ugasili pożar ciężarówki. Przez kilkadziesiąt minut ruch w centrum miasta był utrudniony, policjanci zabezpieczali miejsce akcji gaśniczej. Przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej urządzenia chłodniczego samochodu ciężarowego.

 

Po zakończonej akcji gaśniczej kierujący samochodem marki DAF odjechał do warsztatu mechanicznego.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.