Powiesił się w stodole. Na ratunek było już za późno. Był nauczycielem w pobliskiej szkole

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Nie udało się uratować życia 60-letniego mężczyzny, którego odnaleziono w niedzielny poranek w jednym z budynków gospodarczych na terenie gminy Borzechów.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 3 stycznia przed godz. 8 na terenie jednej z miejscowości w gminie Borzechów (powiat lubelski). Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w budynku gospodarczym ujawniono wiszącego mężczyznę, który nie dawał oznak życia.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna popełnił samobójstwo poprzez powieszenie. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono, by do śmierci 60-letniego mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Wiadomo, że mężczyzna był nauczycielem w szkole podstawowej w Borzechowie. Na stronie internetowej szkoły możemy przeczytać, że uczył matematyki, chemii i informatyki.4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A w Matczynie, całkiem niedaleko, to co! Matematyk też na zwolnieniu z depresją, bo rodzice na niego pluja. Sąsiedzi. Wszyscy patrzymy się po sobie, a potem tragedia.Takie to jest społeczeństwo.

  2. Jeżeli politycy będą dalej zabraniać ludziom żyć i pracować normalnie to będzie 3 fala samobójstw.