Powiedział rodzinie, że chce się zabić. Znaleźli go wiszącego na moście bez oznak życia

lina sznur
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Opanowanie funkcjonariuszy oraz profesjonalnie i skutecznie przeprowadzona akcja reanimacyjna pozwoliła na uratowanie 38-latka, który targnął się na własne życie.

W środę około godz. 18 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że 38-letni mieszkaniec Włodawy powiadomił swoich bliskich, że popełni samobójstwo. W tym celu mężczyzna najprawdopodobniej udał się na jeden z mostów i chce sobie odebrać życie poprzez powieszenie.

Na miejsce dyżurny skierował policjantów włodawskiej patrolówki, którzy gdy dojechali w rejon jednego z mostów usłyszeli charakterystyczne dźwięki i zobaczyli wiszącego na moście mężczyznę. Funkcjonariusze podbiegli do niego, podnieśli i zwolnili uciskającą pętlę, a po chwili rozpoczęli reanimację.

Mężczyzna był nieprzytomny i nie wykazywał żadnych funkcji życiowych. Podjęte przez policjantów czynności reanimacyjne doprowadziły do przywrócenia mu funkcji życiowych. Karetka zabrała go do szpitala.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. No i teraz pewnie będzie warzywem do końca życia… Znam takie przypadki i oni raczej nie chcieli być ratowani