Poważny wypadek w Bełżcu na krajowej „17”. Droga jest zablokowana

bełżec wypadek
Wypadek w Bełżcu | fot. czytelnik Kamil

Dziś około godz. 8 w m. Bełżec (pow. tomaszowski) na drodze krajowej nr 17 doszło do wypadku drogowego z udziałem cysterny, lawety oraz kilku pojazdów osobowych.

Do wypadku doszło w piątek o godz. 7.52 na drodze krajowej nr 17 w Bełżcu. Zdarzenia miało miejsce za skrzyżowaniem na Jarosław, jadąc os strony Tomaszowa Lubelskiego.

Doszło tam do wypadku drogowego z udziałem pięciu pojazdów: cysterna przewożąca ciekły dwutlenek węgla, leaweta z samochodem i trzy samochody osobowe.

W wyniku zderzenia tych pojazdów śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, a trzy zostały zabrane do szpitala. Ranny kierowca cysterny został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego stan jest poważny.

W pojazdach biorących udział w wypadku podróżowało łącznie 8 osób. Pozostali doznali lekkich potłuczeń i zadrapań. Trwa akcja ratunkowa.

Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci wprowadzili objazdy. Od strony przejścia granicznego w Hrebennem pojazdy kierowane są na drogi lokalne przez miejscowości Prusie lub Korhynie. Z kolei pojazdy jadące od strony Tomaszowa Lubelskiego kierowane są na m. Narol, Jarosław, Werhrata. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Wypadek w Bełżcu | ZDJĘCIA

68 133925
Wypadek w Bełżcu | fot. KPP Tomaszów Lubelski
68 133928
Wypadek w Bełżcu | fot. KPP Tomaszów Lubelski
68 133929
Wypadek w Bełżcu | fot. KPP Tomaszów Lubelski
68 133930
Wypadek w Bełżcu | fot. KPP Tomaszów Lubelski
68 133931
Wypadek w Bełżcu | fot. KPP Tomaszów Lubelski

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij je do naszej redakcji na adres [email protected]

Bełżec wypadek – MAPA

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.