Poważny wypadek pod Okuninką. Nie zatrzymała się na „STOP-ie”, wjechała pod ciężarówkę. Dwie osoby nie żyją

Kierująca toyotą wjechała wprost pod jadącą ciężarówkę koło Okuninki
Kierująca toyotą wjechała wprost pod jadącą ciężarówkę koło Okuninki | fot. KPP Włodawa

Do dwóch osób wzrósł bilans wypadku, do którego doszło pod Okuninką. W wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki, zginęły dwie osoby. Kierująca autem poniosła śmierć na miejscu, pasażerka zmarła w szpitalu.

Wypadek koło Okuninki

Do wypadku doszło w środę (6.07) około godz. 13 na drodze wojewódzkiej nr 812 relacji Włodawa — Chełm. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w rejonie skrzyżowania kierująca samochodem marki Toyota Yaris, wyjeżdżając z Okuninki, podczas skrętu w lewo nie zatrzymała się na znaku stop i wjechała bezpośrednio przed jadący pojazd ciężarowy marki Renault.

W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniosła 68-letnia kierująca toyotą. Natomiast do szpitala w ciężkim stanie została przetransportowana pasażerka. Niestety pomimo podjętej walki 63-latka zmarła w szpitalu. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Na miejscu trwają czynności procesowe.

Droga do czasu zakończenia czynności będzie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Jadący z Włodawy przed miejscowością Okuninka na wysokości komisu samochodowego skręcają w lewo i lokalnymi drogami kierują się na obwodnicę Okuninki, samochody poruszające się z Chełma do Włodawy skręcają w prawo na Sobibór – przejeżdżają przez Żłobek, Sobibór, Wołczyny, Orchówek zaś samochody ciężarowe jadące w kierunku Chełma już na rondzie we Włodawie są kierowane na drogę na Orchówek.

Kierująca toyotą wjechała wprost pod jadącą ciężarówkę koło Okuninki
Kierująca toyotą wjechała wprost pod jadącą ciężarówkę koło Okuninki | fot. KPP Włodawa

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.