Poważny wypadek na drodze krajowej 19 Lublin – Lubartów. Potrącenie pieszego

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Niemce, odcinek Lublin – Lubartów, doszło do potrącenia pieszego. Zablokowana droga w kierunku Lublina. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 10.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Niemce. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca mazdą jechała od strony Lubartowa w kierunku Lublina. Na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Lubelskiej potrąciła przechodzącego przez pasy mężczyznę.

Pieszy został przetransportowany do szpitala. Zablokowana jezdnia w kierunku Lublina. Policja zabezpiecza miejsce wypadku, ruch w kierunku Lubartowa odbywa się płynnie. Objazd dla pojazdów osobowych, jadących w kierunku Lublina wytyczono przez miejscowość Leonów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.