Poważna awaria w Aqua Lublin. Duża strefa rekreacji jest nieczynna

70278613 929873237371815 2904738798065680384 o 1
Park wodny w Aqua Lublin | fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji Bystrzyca, który zarządza obiektem Aqua Lublin, poinformował, że w związku z awarią, wyłączona z użytkowania została duża strefa rekreacji.

W poniedziałek rano wyłączono z użytkowania dużą część rekreacji (ze zjeżdżalniami i szklaną kulą oraz jacuzzi) w Aqua Lublin. Poinformował o tym zarządca obiektu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na swoim profilu facebook’owym.

„Drodzy Klienci, w związku z uszkodzeniem systemu uzdatniania wody z przykrością informujemy, że NIECZYNNA jest duża strefa rekreacji (z zjeżdżalniami, rwącą rzeką i kulą). Pracujemy żeby jak najszybciej usunąć usterkę” – informuje na swojej stronie na Facebooku Aqua Lublin.

W związku z niedostępnością dużej strefy rekreacji od godz. 10:00 obowiązuje rabat 20 proc. na bilety wstępu na basen sportowy, małą strefę rekreacji z brodzikami i basen zewnętrzny.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.