Potrzebna krew dla 14-latki, która miała wypadek i walczy o życie

Zwracamy się z prośbą o oddawanie krwi dla 14-letniej Pauliny Nafalskiej, poszkodowanej we wczorajszym wypadku w Chełmie. W ciężkim stanie przebywa obecnie w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie.

 

Potrzebna krew dla 14-letniej Pauliny Nafalskiej. Dziewczyna została ciężko ranna podczas wtorkowego wypadku na przejeździe kolejowym w Chełmie.

 

Czytaj także: Chełm: Wjechała pod pociąg, zginęła na miejscu. Rogatki nie były opuszczone

 

Dziewczyna z obrażeniami ciała została przetransportowana do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Każda kropla się liczy! Zwracamy się z apelem o krew dla poszkodowanej.

 

Nie ma znaczenia kto jaką grupę odda. Krew zostanie wymieniona na odpowiednia dla Pauliny. Krew można oddawać w centrach krwiodawstwa (lista), zaznaczając, że jest ona dla Pauliny Nafalskiej, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie.

 

Prosimy o udostępnianie informacji wśród znajomych! Dziękujemy!8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. 450 ml oddane akurat byłam w krwiodawstie 🙂
  Panie Pawle napewno nie dostanie Pan zaświadczenia o oddaniu krwi dla konkretnej osoby. Ale bez problemu można można zaznaczyć w systemie aby krew trafiła do danego szpitala/ oddziału.

 2. Z chęcią oddam krew,dla dziewczynki.Mam córkę w podobnym wieku.

 3. Ludzie, czytacie czasem co piszecie, czy już dawno przestaliście odczuwać emocje ? Sam ojciec zamiast rozpaczać znalazł siłę na to, żeby odwiedzać podobne strony i błagać o krew dla swojej córeczki, a Wy siedzicie tu rozpasani i macie czelność wydawać osądy o tym, czy rzecz jest prawdziwa czy nie. Poza tym jak wół pisze że KREW ZOSTANIE WYMIENIONA NA ODPOWIEDNIĄ, nawet jeśli nie oddacie jej bezpośrednio Paulinie, to komuś na pewno to pomoże….
  Może i wam, blaszane drwale przyda się podróż w poszukiwaniu serca.

 4. Głupia ta informacja! Ratunku! Potrzebna krew ! Ratunku! A nie piszą jaka! Pic na wodę! Pewnie chcą trochę krwi zebrać by poyem ją sprzedać! Bo inaczej by napisali: zostań krwiodawcą! A to mało łapie…

 5. https://krwiodawcy.org/zaswiadczenie-koniec-wydawania
  Narodowe Centrum Krwi (NCK) wydało polecenie Regionalnym Centrom Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) zabraniające wydawania zaświadczeń potwierdzających oddanie krwi dla konkretnego pacjenta. NCK tłumaczyło potrzebę wydania takiego polecenia tym, że w niektórych palcówkach lekarze uzależniali przeprowadzenie danego zabiegu od zebrania odpowiedniej ilości krwi przez najbliższych pacjenta. W Polsce działanie takie jest zabronione. Zakaz taki jest zapisany w ustawie z dnia 22 sierpnia 1997 roku o publicznej służbie krwi (Dz. U. Nr 106, poz. 681 z późn. zm).

 6. Teraz nie potrzeba oddawec krew jak kiedys nie tak dawno mialam to samo i nikt nie kazal zbierac krew