Potrąciła przejeżdżającego przez przejazd dla rowerów 48-latka. Kierująca hondą dostała upomnienie

Potrącenie rowerzysty na rondzie Berbeckiego
Potrącenie rowerzysty na rondzie Berbeckiego | fot. reporter Janusz Żychowicz

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie na rondzie Berbeckiego w Lublinie. Tam kierująca hondą potrąciła przejeżdżającego przez przejazd dla rowerów 48-latka. Rowerzysta na szczęśnie nie doznał groźnych obrażeń.

Potrącenie rowerzysty na przejeździe dla rowerów

Do zdarzenia doszło w czwartek (18.04) około godz. 17:00 na al. Andersa w Lublinie. Na rondzie Berbeckiego doszło do potrącenia rowerzysty. Na miejscu interweniował patrol policji.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Honda 52-latka poruszała się od ul. Lwowskiej w kierunku ul. Mełgiewskiej. Zjeżdżając z ronda, nie zauważyła rowerzysty, który przejeżdżał przez przejazd dla rowerów. Uderzyła w rowerzystę.

Na szczęście obrażenia, jakich doznał 48-letni mężczyzna, były niewielkie i nie było potrzeby wezwania na miejsce karetki pogotowia. Interweniujący na miejscu policjanci zakwalifikowali całe zdarzenie jako kolizję, a kierująca hondą kobieta dostała upomnienie.

ZDJĘCIA

Kierująca hondą potrąciła rowerzystę na rondzie Berbeckiego
Kierująca hondą potrąciła rowerzystę na rondzie Berbeckiego | fot. reporter Janusz Żychowicz

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Upomnienie od milicji?! Czyja zona/d…/ ciotka jest ta kobieta? A jak rowerzyste zacznie jutro bolec glowa i okaze sie, ze ma cos z kregoslupem?

  2. Ormowcu, widocznie pedalażowi nic się nie stało podejrzewam że strachu pedalaż wezwał Policję, chciał dziewczynę ukarać ale mu nie wyszło i dobrze