Potrącił 14-latkę przy szkole i uciekł z miejsca wypadku. Policja szuka kierowcy ciemnego busa

Kierowca busa potrącił dziecko przy szkole w Żabiej Woli i uciekł
Kierowca busa potrącił dziecko przy szkole w Żabiej Woli i uciekł

Kierowca ciemnego busa w piątek rano na przejściu przy szkole w Żabiej Woli potrącił 14-latkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Sprawcę wypadku poszukują lubelscy policjanci.

Kierowca potrącił dziecko i uciekł

Do groźnego wypadku doszło w piątek (16.12) rano przy szkole podstawowej w Żabiej Woli. Kierujący busem jadąc w kierunku Lublina, potrącił 14-letnią dziewczynkę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.

W wyniku uderzenia dziewczynka została odrzucona bezpośrednio przed nadjeżdżający z przeciwnego kierunku ruchu pojazd marki Ford. Osobówka najechała na 14-latkę, w wyniku czego dostała się ona pod pojazd. Nastolatka w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Kierowca busa uciekł z miejsca wypadku. Policjanci zabezpieczyli monitoring w pobliżu miejsca wypadku w Żabiej Woli, który zarejestrował przejeżdżającego ciemnego busa.

„Zwracamy się z apelem do osób, które widziały wypadek, by zgłaszały się na policję. Również prosimy o kontakt kierowców, którzy w godzinach 6:50 – 7:30 podróżowali drogą powiatową 2277L pomiędzy Lublinem a Żabią Wolą i mieli wideorejestrator” – apelują policjanci.

Wszelkie informacje można przekazać, dzwoniąc pod numer telefonu 112 lub bezpośrednio policjantom z KMP w Lublinie, tel. 47 811 41 69. Informację można przekazać także anonimowo.

Potrącenie dziecka przy szkole w Żabiej Woli
Potrącenie dziecka przy szkole w Żabiej Woli
Potrącenie dziecka przy szkole w Żabiej Woli
Potrącenie dziecka przy szkole w Żabiej Woli

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.