Potrącenie na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Poważne utrudnienia w ruchu

karetka pogotowie ratunkowe 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czwartek około godz. 7 rano doszło do potrącenia 14-latki na przejściu dla pieszych na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Występują duże utrudnienia w ruchu, komunikacja miejska na objazdy.

Do potrącenia 14-latki doszło na wysokości Lubelskiego Klubu Jeździeckiego. W wyniku zderzenia nastolatka została przetransportowana do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, który ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zablokowana część ul. Nadbystrzyckiej jadąc od strony ul. Jana Pawła II w kierunku centrum. – „W związku z potrąceniem na ul. Nadbystrzyckiej na wysokości Lubelskiego Klubu Jeździeckiego, linie nr: 8, 15, 19, 39, 40, 44, 157 i 161 w kierunku centrum jeżdżą objazdem przez ul. Filaretów – Zana. Utrudnienia mogą potrwać do 2 h” – informuje Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.