Potężny korek na ul. Nadbystrzyckiej. Zderzyły się trzy auta

Zderzenie aut na ul. Nadbystrzyckiej | fot. czytelnik Sebastian

Kierowcy planujący podróż przez ul. Nadbystrzycką powinni wybrać inną trasę. Przed skrzyżowaniem z ul. Narutowicza doszło do zderzenia trzech aut. Cała ul. Nadbystrzycka zakorkowana.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 11.30 na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Jak relacjonuje czytelnik Sebastian, przed skrzyżowaniem z ul. Narutowicza doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych: audi, BMW i mitsubishi.

„BMW przepuszczało jadącą straż pożarną na sygnale, a jadące za nim mitsubishi nie zauważyło tego manewru i uderzyło w tył BMW, które uderzyło w poprzedzające audi. Cała ul. Nadbystrzycka zakorkowana” – informuje czytelnik Sebastian.

Zderzenie aut na ul. Nadbystrzyckiej | fot. czytelnik Sebastian


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.