Poszukiwany zatrzymany przypadkiem przez dzielnicowego. Sprawiedliwość go dosięgnęła

68 98410
Radiowóz policyjny | fot. Policja

Wczoraj 46-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego przekonał się, że nie uniknie sprawiedliwości i nie uda mu się uciec przed czujnym okiem dzielnicowego. Policjanci jadąc na służbę, zidentyfikowali i zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który unikał kary pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Łącznie czeka go prawie osiem miesięcy pobytu w zakładzie karnym.

Dzień jak co dzień…

W trakcie podróży radiowozem na służbę dzielnicowi z Radzynia dostrzegli mężczyznę, którego rozpoznali jako poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Natychmiast zatrzymali pojazd, zaparkowali go i udali się w kierunku mężczyzny.

kajdanki zatrzymany
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Rach-ciach i chłop siedzi

Po tym jak podeszli do mężczyzny, wyciągnęli legitymacje służbowe i poinformowali mężczyznę o zatrzymaniu. Następnie przekazali te informacje dyżurnemu radzyńskiej jednostki, który wysłał patrol na miejsce.

Przybyły na miejsce patrol dopełnił formalności

Po przyjeździe na miejsce umundurowani policjanci sprawdzili w systemach policyjnych i potwierdzili, że zatrzymanym jest 46-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności na prawie przez osiem miesięcy za popełnione przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Przez pewien czas unikał wykonania wyroku sądowego, aż do teraz.

1831737 shutterstock 27372505
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Bardzo dobre rozpoznanie dzielnicowych w terenie i zdecydowane działanie sprawiło, że poszukiwany nie uniknie odpowiedzialności za swoje czyny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.