Poszukiwany wpadł kierując autem pod wpływem narkotyków

Wpadł z narkotykami
Narkotyki i wagi jubilerskie do porcjowania

49-letni mężczyzna z Białej Podlaskiej został aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków i kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Policja, po ustaleniu, że przemieszcza się po mieście, zatrzymała go i odkryła woreczek z narkotykami w jego samochodzie.

Zatrzymanie i przeszukanie

Podczas zatrzymania, badanie wykazało obecność środków odurzających w organizmie mężczyzny, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Policja przeszukała jego mieszkanie, gdzie policyjny pies wskazał walizkę pełną narkotyków, w tym mefedron, amfetaminę i marihuanę. Znaleziono również wagi elektroniczne.

Piwnica, gdzie przechowywano narkotyki
Mężczyzna ukrył narkotyki w domu
Substancje zakazane w domu poszukiwanego mężczyzny
Policyjny pies wytropił substancje zakazane

Zabezpieczone narkotyki mogłyby posłużyć do sporządzenia ponad 1000 porcji dealerskich. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt. Grozi mu do 10 lat więzienia za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Poszukiwany meżczyzna trafił do aresztu
Aresztowanie poszukiwanego

Jakie są Wasze opinie na temat surowości kar za posiadanie narkotyków? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.