Poszukiwany próbował uciec przez okno

policja kajdanki areszt
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Kryminalni z Lublina namierzyli mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Kiedy próbowali go zatrzymać, mężczyzna zdecydował się uciec przez okno. Tam czekali już na niego funkcjonariusze.

Do zatrzymania 26-latka doszło w piątek nad ranem. Kryminalni z KMP w Lublinie wspólnie z mundurowymi z III komisariatu pojechali pod jeden z adresów na lubelskich Bronowicach. Podejrzewali, że mogą zastać tam młodego mężczyznę, którego poszukiwali listem gończym za przestępstwo uporczywego uchylania się od obowiązku alimentacyjnego.

Jak się okazało, przeczucia nie zawiodły kryminalnych. 26-latek jednak nie zamierzał tak łatwo oddać się w ich ręce. Próbował przechytrzyć policjantów uciekając przez okno pokoju znajdujące się na parterze domu. Nie przewidział tylko tego, że i w tym miejscu będą czekać na niego przezorni funkcjonariusze.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.