Poszukiwany dwoma listami gończymi schował się w szafie przed policjantami

zatrzymany prowadzony przez dwóch policjantów
fot. KPP Świdnik

Za 29-latkiem z gminy Rybczewice Sąd w Lublinie wydał dwa listy gończe. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od marca. Dzięki pracy operacyjnej kryminalnych ze Świdnika ustalono jego miejsce pobytu i dzisiaj rano został zatrzymany w jednym z domów na terenie Lublina.

Był poszukiwany od marca

29-latek na swoim koncie miał przestępstwa narkotykowe oraz kradzież. Od marca tego roku był poszukiwany dwoma listami gończymi przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód i Lublin – Zachód do odbycia kary pozbawienia wolności na okres ponad trzech lat. Mężczyzna jednak nie miał zamiaru stawić się w areszcie śledczym i ukrywał się przed organami ścigania.

Praca operacyjna policjantów z Wydziału Kryminalnego świdnickiej Komendy pozwoliła na wytypowanie miejsca pobytu poszukiwanego. Świdniccy policjanci wspierani przez lubelskich mundurowych z Oddziałów Prewencji zatrzymali mężczyznę dzisiaj rano na terenie Lublina. Mężczyzna przed policjantami ukrył się w szafie, a następnie nie chciał wykonywać ich poleceń i stawiał opór.

Finalnie trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności — informuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.