Poszukiwany do odbycia kary 42-latek w areszcie, skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

policja kajdanki areszt
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Funkcjonariusze policji z Krasnobrodu schwytali osobę poszukiwaną, która długo unikała odpowiedzialności prawnej. Poszukiwany to 42-letni mieszkaniec gminy Adamów, został skazany na ponad dwa lata pozbawienie wolności za naruszenie przepisów bezpieczeństwa przeciw komunikacji. Zatrzymany został umieszczony w zakładzie penitencjarnym.

Mężczyzna nie stawił się w planowanym terminie do aresztu

Policjanci z Krasnobrodu zatrzymali 42-letniego mieszkańca gminy Adamów, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna nie spełnił obowiązku stawienia się w zakładzie karnym do odbycia kary pozbawienia wolności, jaką na niego nałożył sąd. Funkcjonariusze zobaczyli go podczas patrolowania jednej z miejscowości i rozpoznali poszukiwanego.

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Z aresztu trafił prosto do zakładu karnego

Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w areszcie policyjnym, a następnie przetransportowany do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności wymierzoną przez sąd. Swoim niestawiennictwem w terminie, pogorszył swoją sytuację.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.