Poszukiwani świadkowie potrącenia 10-latka przez autobus

68 69188 e1411653246881

Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło 24 września b.r. przy skrzyżowaniu ul. Fabrycznej z ul. Unii Lubelskiej. Kierujący autobusem komunikacji miejskiej (linia nr 17) zderzył się z 10-latkiem poruszającym się na elektrycznej hulajnodze. W wyniku zdarzenia małoletni doznał obrażeń ciała.

Do wypadku doszło 24 września br. około godziny 8.15 przy skrzyżowaniu ul. Fabrycznej z ul. Unii Lubelskiej w Lublinie. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, kierujący autobusem komunikacji miejskiej linia nr 17 zderzył się z 10-latkiem poruszającym się na elektrycznej hulajnodze. Kierujący autobusem wykonywał manewr skrętu w prawo z ul. Fabrycznej w kierunku ul. Unii Lubelskiej. 10 latek przejeżdżał na hulajnodze przez przejście dla pieszych ze strony prawej na lewą względem poruszającego się autobusu. W wyniku zdarzenia małoletni doznał obrażeń ciała.

Świadkowie tego wypadku proszeni są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pokój nr 159 lub kontakt pod nr tel. (81) 535-42-78 lub 112/997

AKTUALIZACJA

Z przykrością powiadamiamy, że 10-latek, którego wczoraj potrącił autobus komunikacji miejskiej zmarł w szpitalu. Lekarze do końca walczyli o jego życie… Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.

fot. Policja

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.