Poszedł do lasu podlać sadzonki marihuany. Czekali na niego policjanci

Uprawiał konopie indyjskie w lesie | fot. KMP Zamość

Policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca gm. Sitno, który w lesie uprawiał konopie indyjskie. W ręce policjantów wpadł, kiedy przyszedł podlać rośliny.

Kryminalni z Zamościa realizując uzyskane informacje na terenie kompleksu leśnego w m. Kornelówka odnaleźli nielegalną uprawę konopii. Narkotyczne krzewy rosły w kilku miejscach na leśnej polanie.

W środę mundurowi zatrzymali właściciela sadzonek. 18-letni mieszkaniec gm. Sitno wpadł kiedy przyjechał podlać rośliny. Łącznie policjanci ujawnili 24 krzewy konopii w różnych fazach wzrostu.

Największe z nich miały dwa metry wysokości. Nie były to jedyne narkotyki którymi dysponował nastolatek. W miejscu jego zamieszkania policjanci odnaleźli również susz marihuany.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Brawo brawo polska policja supeeeeeeer. Teraz jest bezpieczniej. Czyta do jakiś policjant? Bo muszę zrozumieć czym się kierujecie bezmózgi. Tu niby strajk policjantów, niby nie nabijacie statystyk ale jednak nabiliście kolejna statystykę łapiąc 18 latka. Nie wiem czy to był jakiś bezmyślny dres kryminalista czy może jednak normalny 18 latek z przyszłością ale lubiący sobie zapalić. Bo obstawiam to drugie tym razem.