Pospieszcie się! Coraz mniej pakietów startowych na Jesienną Dychę do Maratonu [DATA, TRASA, ZAPISY]

Jesienna Dycha do Maratonu w Lublinie
Jesienna Dycha do Maratonu w Lublinie | materiały organizatora

W niedzielę 17 września nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Jesienna Dycha do Maratonu. W tegorocznym biegu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 500 biegaczy. Do kiedy zapisy i ile kosztuje pakiet startowy? Sprawdź poniżej.

Jesienna Dycha do Maratonu 2023

Wielkim krokami zbliża się jesienne edycja Dychy do Maratonu. Już 17 września 2023 r. Jesienna Dycha opanuje okolice Zalewu Zemborzyckiego. Podczas imprezy odbędą się także biegi dziecięce i młodzieżowe „Przez Metry Po Kilometry” – zapisy ruszą na ok. 10 dni przed każdą z edycji.

Biegacze opanują okolice Zalewu Zemborzyckiego

Biegacze wystartują punktualnie o godzinie 9:00 z ul. Krężnickiej 6, przy Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym Nova Marina. Trasa 10-kilometrowego biegu poprowadzi ścieżkami rowerowymi wzdłuż Zalewy Zemborzyckiego. Trasa biegu posiada atest PZLA, a jej przebieg jest dobrze znany lubelskim biegaczom z edycji biegów na 10 km w 2020 roku.

Trasa Jesiennej Dychy do Maratonu nad Zalewem Zemborzyckim
Trasa Jesiennej Dychy do Maratonu nad Zalewem Zemborzyckim | materiały organizatora

Zapisz się na Jesienną Dychę! Oto aktualne ceny pakietów

Zapisy na Jesienną Dychę są prowadzone internetowo poprzez stronę frslublin.pl. Na bieg zapisało się już 250 biegaczy. Pula to 500 miejsc. Aby wziąć udział w biegu trzeba mieć ukończone 16 lat.

Ceny pakietów startowych różnią się w zależności od terminu. Obecnie obowiązują następujące ceny:

  • I termin do 12 września – 40 złotych
  • II termin w czasie działania Biura Zawodów – 50 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych)

Półmaraton Lubelski 2023

Natomiast 22 października 2023 r. na dystansie 21 km i 97,5 m odbędzie się Półmaraton Lubelski. Bieg tradycyjnie wystartuje ze Stadionu Lekkoatletycznego w Lublinie. Zapisy internetowe na to wydarzenie ruszą już w najbliższych dniach.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.