Poślizgnęła się i upadła na pl. Litewskim. Kobiecie pomogli strażnicy miejscy

Odśnieżanie Placu Litewskiego po nocnych opadach śniegu | fot. Miasto Lublin
Odśnieżanie Placu Litewskiego po nocnych opadach śniegu | fot. Miasto Lublin

Strażnicy miejscy pomogli kobiecie, która w środę poślizgnęła się i upadła na pl. Litewskim. Nie obyło się bez interwencji zespołu ratownictwa medycznego, ponieważ kobieta uskarżała się na ból.

Kobieta przewróciła się z zakupami na Placu Litewskim

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 11 na Placu Litewskim. Funkcjonariusze Oddziału Interwencyjnego spostrzegli z oddali leżącą na placu starszą kobietę z rozsypanymi wokół zakupami. Natychmiast zareagowali, aby udzielić kobiecie pomocy.

Kobieta nie była w stanie poruszać się o własnych siłach, uskarżała się na intensywny ból w okolicy lędźwiowej i po krótkiej rozmowie oświadczyła, że nie ma czucia w prawej nodze. Strażnicy niezwłocznie wezwali karetkę pogotowia ratunkowego, która zabrała kobietę do szpitala.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.