Posiadasz kartę Moja Biedronka? Dzięki temu rozwiązaniu zmniejszą się kolejki do kas

karta moja biedronka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Biedronka rozpoczęła testy skanerów kart lojalnościowych „Moja Biedronka”. Urządzenia mają zwiększyć komfort klientów i skrócić czas oczekiwania w kolejce do kasy. Dalsza część tekstu poniżej.

Samoobsługowe skanery zostały wprowadzone, aby umożliwić klientom skanowanie kart lojalnościowych „Moja Biedronka” z ekranów smartfonów. Po trzech miesiącach ze skanerów korzysta już 80 proc. klientów.

Obecnie testy trwają w czterech sklepach (w Poznaniu, Kostrzynie i dwóch w Warszawie). Jeśli skanery przejdą próbę pomyślnie to zostaną wdrożone we wszystkich sklepach należących do spółki Jeronimo Martins Polska, do której należy sieć sklepów Biedronka.

Wprowadziliśmy to rozwiązanie, by umożliwić klientom skanowanie kart lojalnościowych „Moja Biedronka” z ekranów smartfonów. W czytnikach można też skanować tradycyjne wersje kart” – tłumaczy Krzysztof Rys, kierownik sekcji infrastruktury IT w sieci Biedronka.

Biedronka testuje także kasy samoobsługowe. Zostały one zainstalowane w sześciu placówkach w Warszawie i w jednej w Gdańsku.

Sieć Biedronka zarządza obecnie w Polsce ponad 2900 placówkami handlowymi, które działają w ponad 1100 miejscowościach kraju.

Źródło: www.wiadomoscihandlowe.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.