Pościg za kierowcą BMW. 20-latek był po amfetaminie, pasażerowie również coś ukrywali

prędkość samochód bmw pościg
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Kierujący BMW 20-latek uciekał przed policjantami, którzy chcieli zatrzymać go do kontroli. Uciekinier został zatrzymany po pościgu. Kierowca był pod wpływem amfetaminy.

W środę w godzinach popołudniowych policjanci ruchu drogowego w jednej z miejscowości w gminie Chełm zasygnalizowali kierowcy BMW zatrzymanie się do kontroli drogowej. Jednak jak się okazało, kierujący autem 20-latek ruszył do ucieczki.

Po około 4 kilometrowym pościgu policjanci udaremnili kierowcy BMW dalszą jazdę. W trakcie czynności mundurowi ustalili, że młody kierowca ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz był pod działaniem amfetaminy.

Z 20-latkiem podróżowało jeszcze dwóch mężczyzn, przy których policjanci znaleźli amfetaminę. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.