Port Lotniczy Lublin szuka pracownika. Marzy ci się praca na lotnisku?

Terminal Portu Lotniczego Lublin w Świdniku
Terminal Portu Lotniczego Lublin w Świdniku | fot. pixabay

Port Lotniczy Lublin S.A. poszukuje pracownika do pracy na lotnisku Lublin w Świdniku. Praca czeka na agenta ds. obsługi pasażerów. Jakie obowiązki będą należały do pracownika?

Port Lotniczy Lublin poszukuje pracownika na stanowisko: Agent ds. Obsługi Pasażerów. Do obowiązków pracownika będą należały m.in. obsługa odpraw biletowo-bagażowych pasażerów, asysta pasażerska, obsługa pasażera w biurze bagażu zaginionego (reklamacje bagażowe).

Wymagania stawiane kandydatom to: wykształcenie minimum średnie (preferowane lotnicze lub turystyczne), minimum roczny staż pracy na stanowisku związanym bezpośrednio z wykonywaniem obsługi pasażerów w porcie lotniczym lub w charakterze personelu pokładowego lub minimum roczny staż pracy na stanowisku związanym z obsługą ruchu turystycznego lub rezydenta biur podróży lub recepcji hotelu, biura, znajomość języka angielskiego – poziom minimum B2 według poziomów Rady Europy, oświadczenie o niekaralności.

Dodatkowym atutem będzie m.in. udokumentowana znajomość języka angielskiego – poziom minimum B2 według poziomów Rady Europy, komunikatywna znajomość innego języka obcego, znajomość lotniczych międzynarodowych przepisów dotyczących wykonywania procesów obsługi naziemnej AHM w zakresie obsługi pasażerów, znajomość wpływu tzw. „Czynnika Ludzkiego” na bezpieczeństwo w lotnictwie, kwalifikacje w zakresie ratownictwa lotniskowego lub udział w szkoleniu z tego zakresu, umiejętność obsługi systemu nadzoru i poszukiwania bagażu zaginionego „WorldTracer”.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej lotniska: www.airport.lublin.pl do 12 sierpnia.

Zobacz wszystkie oferty pracy w Port Lotniczy Lublin. Kliknij TUTAJ.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.