Port Lotniczy Lublin szuka pracownika. Jakie są wymagania?

Terminal Portu Lotniczego Lublin w Świdniku
Terminal Portu Lotniczego Lublin w Świdniku | fot. pixabay

Port Lotniczy Lublin poszukuje pracownika do pracy na lotnisku w Świdniku. Kto jest poszukiwany i jakie są wymagania? Szczegóły dotyczące oferty pracy znajdują się poniżej.

Port Lotniczy Lublin w Świdniku poszukuje pracownika na stanowisko: specjalista ds. elektronicznych systemów pomiarowych. Do obowiązków przyszłego pracownika będzie należało m.in. nadzór i wykonywanie prac eksploatacyjnych i konserwacyjnych nad urządzeniami meteorologicznego systemu pomiarów danych pogodowych AWOS i ICE ALERT, nadzór nad aparaturą pomiarową (AKP) w zakresie dystrybucji energii elektrycznej, opracowywanie i weryfikacja instrukcji eksploatacyjno- ruchowej i obsługi urządzeń w zakresie nadzorowanych urządzeń, uczestniczenie w odbiorach technicznych urządzeń i systemów pomiarów danych meteorologicznych przekazywanych do eksploatacji w Porcie Lotniczym Lublin, wykonywanie prac eksploatacyjno- konserwacyjnych systemów i urządzeń lotniczego oświetlenia nawigacyjnego, praca w systemie zmianowym.

Wymagania konieczne stawiane kandydatom to: wykształcenie średnie techniczne lub wyższe, specjalność elektronik lub mechatronik, świadectwo kwalifikacji typu E do 1 kV, prawo jazdy minimum kategorii B, oświadczenie o niekaralności. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego technicznego w stopniu podstawowym, świadectwo kwalifikacji typu D i E bez ograniczeń, uprawnienia do wykonywania pomiarów elektrycznych, staż pracy na stanowisku pomiarowiec, elektronik systemów lub pokrewne, ogólna znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem lotniska, ogólna znajomość przepisów prawa i praktyki dotycząca lotnictwa.

„Wymagane będzie udokumentowanie posiadania kwalifikacji i spełnienia wymagań na powyższe stanowisko pracy przez osoby wybrane w procesie rekrutacji. Wymagania konieczne jak i dodatkowe zostaną zweryfikowane podczas rozmów rekrutacyjnych” – czytamy w ogłoszeniu.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej lotniska: www.airport.lublin.pl do 17 listopada.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.