Port Lotniczy Lublin szuka pracownika. Jak dostać pracę na lotnisku w Świdniku?

Terminal Portu Lotniczego Lublin w Świdniku
Terminal Portu Lotniczego Lublin w Świdniku | fot. pixabay

Port Lotniczy Lublin poszukuje pracownika do pracy na lotnisku w Świdniku. Praca czeka na młodszego wartownika służby ochrony lotniska. Jakie obowiązki będą należały do pracownika?

Port Lotniczy Lublin poszukuje pracownika na stanowisko: Młodszy Wartownik Służby Ochrony Lotniska. Do obowiązków pracownika będą należały m.in. ochrona fizyczna obiektów Portu Lotniczego Lublin, kontrola bezpieczeństwa osób i bagażu (w tym kontrola manualna), obsługa elektronicznego systemu bezpieczeństwa, praca w systemie zmianowym.

Wymagania stawiane kandydatom to: wykształcenie minimum średnie, zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, posiadanie aktualnych badań lekarskich i psychologicznych osób posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, dobra sprawność psychofizyczna, znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym komunikację, prawo jazdy minimum kat. B.

Dodatkowym atutem będzie m.in. udokumentowane uprawnienia do posługiwania się bronią i pozwolenie na broń obiektową, posiadanie certyfikatu operatora kontroli bezpieczeństwa, udokumentowany staż pracy jako pracownik ochrony fizycznej lub jako pracownik w instytucjach ustawowo realizujących zadania ochrony osób i mienia, komunikatywna znajomość innych języków obcych.

„Informujemy, że wymagane będzie udokumentowanie posiadania kwalifikacji i spełnienia wymagań na powyższe stanowisko pracy przez osoby wybrane w procesie rekrutacji. Osoby wybrane w procesie rekrutacji zostaną poddane testowi sprawności fizycznej, na który składać się będzie: bieg na 1000 m, podciąganie się na drążku, wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej, skłony do przodu leżąc tzw. brzuszki” – czytamy w ogłoszeniu.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej lotniska: www.airport.lublin.pl do 28 września.

Zobacz wszystkie oferty pracy w Port Lotniczy Lublin. Kliknij TUTAJ.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.