Port Lotniczy Lublin i FlixBus łączą siły. Duże ułatwienie dla pasażerów

Port Lotniczy Lublin w Świdniku
Port Lotniczy Lublin w Świdniku | fot. Dominik Wąsik

FlixBus, oferujący międzymiastowe połączenia autobusowe, uruchomił nowe połączenie. Popularny przewoźnik będzie kursował pięć razy w tygodniu do i z Katowic z przystanku przy terminalu Portu Lotniczego Lublin.

FlixBus dojedzie na lotnisko w Świdniku

Dzięki nawiązanej współpracy między Portem Lotniczym Lublin a Flixbusem od 24 listopada uruchomione zostały połączenia do i z Katowic z przystanku przy terminalu lotniska w Świdniku. Flixbus kursuje pięć razy w tygodniu, od czwartku do poniedziałku. Przyjazd pod terminal lotniska, po stronie odlotów.

Autobusy FlixBus odjeżdżają spod terminalu Portu Lotniczego Lublin od czwartku do poniedziałku o godz. 15:50, a dojeżdżają do Katowic (Dworzec Sądowa) o godz. 23:40. Kursyw drugą stronę, tj. z Katowic do Portu Lotniczego Lublin odbywają się również od czwartku do poniedziałku (odjazd 7:20, przyjazd 15:05).

Trasa przejazdu FlixBus Lublin Lotnisko – Katowice:

  • Lublin Lotnisko – Lublin – Kraśnik – Sandomierz – Tarnobrzeg – Mielec – Tarnów – Kraków – Katowice

„Port Lotniczy Lublin dołącza do naszej siatki połączeń, dzięki temu pasażerowie z Lubelszczyzny zyskują łatwy dojazd do i z lotniska. Łączenie różnych środków transportu jest jednym ze sposobów rozwoju zrównoważonej mobilności, tak wygląda to w praktyce” – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce, Ukrainie i krajach bałtyckich.

Autokary Flixbus są wyposażone w bezpłatny Internet, pasy bezpieczeństwa, gniazdka do ładowania oraz toalety. Bilety są sprzedawane za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.