Poranny pożar w kamienicy przy ul. 1 Maja. Paliła się sadza w kominie

straz pozarna strazak
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

We wtorek przed godz. 6 rano strażacy otrzymali wezwanie do pożaru w kamienicy przy ulicy 1 Maja w Lublinie. Akcja gaśnicza spowodowała spore opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Informacje o pożarze w kamienicy przy ul. 1 Maja strażacy otrzymali we wtorek o godz. 5.43. Osoby oczekujące na tymczasowym przystanku komunikacji miejskiej zauważyły kłęby dymu, które zaczęły wydobywać się z dachu jednej z kamienic.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej oraz policja. Akcja gaśnicza wymagała rozstawienia sprzętu na środku ulicy, przez co autobusy i trolejbusy komunikacji miejskiej nie mogły przejechać przez ul. 1 Maja. Strażakom szybko udało się uniknąć tragedii.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.