Popularny sok dla dzieci marki HiPP wycofany ze sprzedaży. „Obecność ciał obcych w partii soku”

Sok jabłkowy wycofany ze sprzedaży
Sok jabłkowy wycofany ze sprzedaży | fot. Adobe Stock

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii soku HiPP 100% Słodkie Jabłka. Co było powodem tej decyzji? Szczegóły poniżej.

Sok 100% Słodkie Jabłka HiPP wycofany ze sprzedaży

Główny Inspektorat Sanitarny opublikował komunikat ws. wycofania określonej partii soku HIPP 100% Słodkie Jabłka. Powodem ma być skarga konsumenta, w związku z którą potwierdzono obecność drobnych cząstek o właściwościach magnetycznych w określonej poniżej partii produktu. Obecność ciał obcych w produkcie sprawia, że nie nadaje się on do spożycia przez ludzi.

„Firma HiPP Polska zablokowała wydawanie produktów z magazynu. Rozpoczęła zawiadamianie kontrahentów o konieczności zablokowania produktów do dalszej sprzedaży do czasu wyjaśnienia sprawy. W firmie HiPP prowadzone są intensywnie działania wyjaśniające. Nie należy spożywać produktu z partii objętej komunikatem” – informuje GIS w komunikacie.

Szczegóły wycofanego produktu:

Nazwa produktu: Sok Słodkie Jabłka HiPP BIO;
Numer partii: LA98967;
Data minimalnej trwałości: 31.10.2023;
Producent: HIPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.