Poprosił 88-latkę o rozmienienie pieniędzy, ukradł 8 000 złotych

pieniądze banknot 200 złotych PLN
Banknot 200 złotych | fot. pixabay

Mężczyzna poprosił starszą kobietę o rozmienienie pieniędzy i wykorzystując jej nieuwagę ukradł 8 000 zł. Teraz szukają go policjanci.

Oszustwo na rozmienienie pieniędzy

We wtorek (3.08) do 88-letniej mieszkanki dzielnicy Kalinowszczyzna zapukał nieznajomy mężczyzna. Sprawcy udało się wejść do lokalu pod pretekstem rozmienienia pieniędzy oraz darowania warzyw od sąsiadów.

Mężczyzna, dokonując transakcji wymiany pieniędzy, zobaczył, gdzie kobieta trzyma oszczędności. Wówczas poprosił ją o przyniesienie wiaderka na warzywa. Gdy kobieta na chwilę wyszła na balkon, skradł 8 tysięcy złotych.

Po tym, jak nieznany mężczyzna opuścił mieszkanie, 88-latka zorientowała się, że straciła wszystkie oszczędności. Postanowiła zgłosić sprawę kradzieży na policję. Teraz oszusta poszukują policjanci.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.