Ponad miesiąc oczekiwania na egzamin na prawo jazdy w WORD Lublin

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Długie kolejki do egzaminów na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie. Ponad pięć tygodni czekać muszą kandydaci na kierowców, aby móc podejść do egzaminu praktycznego.

Miesiąc oczekiwania na egzamin na prawo jazdy

Z informacji opublikowanych na stronie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie wynika, że czas oczekiwania na egzamin praktyczny na prawo jazdy kategorii B wynosi obecnie 5,5 tygodnia (stan na 18.10.2021).

Dla pozostałych kategorii: C (3 tygodnie), CE (3 tygodnie), D (1,5 tygodnia), T (1,5 tygodnia), egzamin teoretyczny dla wszystkich kategorii (2 dni).

Przypomnijmy, że w lipcu WORD Lublin zdecydował się na przeprowadzenie w ostatnią sobotę miesiąca egzaminów praktycznych na prawo jazdy. Więcej: Egzaminy na prawo jazdy także w sobotę. Kto pierwszy, ten lepszy

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jeden egzaminator może dziennie przeprowadzić maksymalnie dziewięć egzaminów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.