Ponad 150 km/h w terenie zabudowanym. Kierowca stracił prawo jazdy. Dostał też mandat i punkty karne

prędkość samochód
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Utrata prawa jazdy na 3 miesiące, mandat i punkty karne to konsekwencje złamania przepisów przez kierującego skodą, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością ponad 150 km/h.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy, dbając o bezpieczeństwo na drogach, codziennie kontrolują prędkość z jaką poruszają się kierowcy. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa sprawiła, że ruch na drogach naszego regionu jest znacznie mniejszy. Nie brakuje jednak kierowców, którzy wykorzystują ten fakt i jadąc z nadmierną prędkością, stwarzają zagrożenie na drogach.

Całkowitym brakiem wyobraźni wykazał się 41-latek z powiatu jarosławskiego, który w niedzielę około godz. 12 pędził samochodem marki Skoda w terenie zabudowanym z prędkością 152 km/h. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Frampol. Kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Dostał także 10 punktów karnych i mandat w wysokości 400 zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.