Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszego sztabu!

Redakcja wraz z wolontariuszami podczas zbiórki darów

Po raz pierwszy jako redakcja Spotted Lublin wsparliśmy wspólnie z naszymi czytelnikami ogólnopolską akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Podczas dwóch zbiórek udało się wspólnie zebrać 1400 kg żywności, środków czystości czy ubrań dla najbardziej potrzebujących!

Ludzie robiący zakupy chętnie wrzucali do koszy produkty, jedni pojedyncze, inni po kilka. Dzięki hojności udało się zebrać aż 1400 kg, z czego 200 kg stanowiła żywność długoterminowa, 300 kg słodycze oraz 100 kg środków czystości. Pozostałe 800 kg stanowi odzież, obuwie oraz zabawki.

12386690_10203991379139931_664806420_n

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel o wsparcie oraz naszym wolontariuszom, którzy pomagali zbierać, zwozić, pakować i wydawać paczki.

Dziękujemy również naszemu partnerowi, firmie Advercity która wsparła nasz sztab!

Zebrane dary przekazane zostały do głównego sztabu akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, skąd mają trafić do dzieci z rodzin wielodzietnych, niepełnych oraz pozostających w trudnej sytuacji materialnej.

– Zbiórka udała się dzięki wszystkim osobom z dobrym serduszkiem, którzy niewielkim gestem przyczynili się do tego, by wiele rodzin przeżyło bardziej radośnie święta Bożego Narodzenia. To właśnie te osoby swoją wrażliwością i swoim darem serca uświadamiają nas jak ważne jest bycie dobrym człowiekiem – mówi Kamil Jastrzębski, szef sztabu Spotted Lublin:)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. ,,Dzięki hojności udało się zebrać aż 1400 kg, z czego 200 kg stanowiła żywność długoterminowa, 300 kg słodycze oraz 100 kg środków czystości.”
    200+300+1OO=600
    No dobra kto zjadł resztę do tych 1400 😀