Polski Nowy Ład. PiS przedstawił główne hasła programu odbudowy kraju po pandemii

Premier Mateusz Morawiecki i minister Jarosław Kaczyński w spocie promującym program "Polski Nowy Ład"
Premier Mateusz Morawiecki i minister Jarosław Kaczyński w spocie promującym program "Polski Nowy Ład"

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało 10 głównych haseł Polskiego Nowego Ładu, programu partii, który ma odbudować kraj po pandemii. Całość programu ma zostać ogłoszona w sobotę 20 marca.

Polski Nowy Ład – główne hasła programu

Zgodnie z zapowiedzią, Polski Nowy Ład – czyli program partii rządzącej Prawo i Sprawiedliwość na czas po epidemii koronawirusa – ma się składać z następujących obszarów: Plan na zdrowie, Uczciwa praca-godna płaca, Dekada rozwoju, Rodzina i dom w centrum życia, Polska-nasza ziemia, Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek, Dobry klimat dla firm, Czysta energia, czyste powietrze, CyberPoland2025 i Złota jesień życia.

PiS przedstawił również spot, zapowiadający prezentację Nowego Ładu.

„Nowy Polski Ład to nasz plan na czas po pandemii, w którym przedstawione zostaną przede wszystkim zamierzenia i propozycje dotyczące wielu dziedzin życia społecznego i gospodarczego. To nasza odpowiedź na rzeczywistość postcovidową. 20 marca bądźcie z nami” – czytamy na stronie programu PiS Polski Nowy Ład.

Szczegółowy program Nowego Ładu poznamy w sobotę 20 marca podczas konwencji programowej PiS.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.