Polski Bus: Więcej połączeń na trasie Lublin-Warszawa. Kod promocyjny na tanie podróżowanie

Od 26 maja PolskiBus.com zwiększa liczbę połączeń w ramach linii P7 na trasie Lublin – Warszawa. Podróż trwa 3 godziny.

 

PolskiBus.com rozbudowuje siatkę dogodnych połączeń i zwiększa liczbę kursów między Lublinem a Warszawą. Pasażerowie korzystający z linii P7 już od 26 maja będą mieć do dyspozycji pięć nowych, bezpośrednich połączeń pomiędzy Lublinem a Warszawą. Łączna liczba oferowanych połączeń na tej trasie wzrośnie z 5 do 10 dziennie.

 

Czas bezpośredniego przejazdu na tej trasie to 3 godziny. Pełny rozkład jazdy dla linii P7 dostępny jest na stronie internetowej: www.polskibus.com/rozkład-jazdy.

 

Polski Bus przygotował również promocję dla swoich klientów. W okresie od piątku, 26 maja do niedzieli, 11 czerwca bilety włącznie będą kosztować jedyne 7 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Wystarczy, że zarezerwujecie bilety z kodem promocyjnym: LUBLIN, nie później, niż we wtorek, 6 czerwca.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.