Polski Bus. Bilet z Lublina do Warszawy za 8 zł

Photo001 1

Polski Bus wprowadza jesienne promocje na bilety. Za przejazdówkę z Lublina do Warszawy zapłacimy 7 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Oferta obejmuje wszystkie kursy w obie strony.

 

Oferta obejmuje wszystkie kursy pomiędzy Warszawą a Lublinem w obie strony w dniach od środy, 27 września aż do środy, 11 października. Kupując bilety na stronie polskibus.com, należy skorzystać ze specjalnego promo kodu: SIEDEM, który automatycznie obniży cenę biletów.

 

Promocja dotyczy wszystkich kursów linii P7 oraz POL7. Do dyspozycji jest aż 10 połączeń dziennie w każdą stronę. Pula biletów objętych promocją jest ograniczona, więc obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.