Polski Bus. Bilet z Lublina do Warszawy za 8 zł

Polski Bus wprowadza jesienne promocje na bilety. Za przejazdówkę z Lublina do Warszawy zapłacimy 7 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Oferta obejmuje wszystkie kursy w obie strony.

 

Oferta obejmuje wszystkie kursy pomiędzy Warszawą a Lublinem w obie strony w dniach od środy, 27 września aż do środy, 11 października. Kupując bilety na stronie polskibus.com, należy skorzystać ze specjalnego promo kodu: SIEDEM, który automatycznie obniży cenę biletów.

 

Promocja dotyczy wszystkich kursów linii P7 oraz POL7. Do dyspozycji jest aż 10 połączeń dziennie w każdą stronę. Pula biletów objętych promocją jest ograniczona, więc obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.