Polska vs. Czecho-Słowacja. Żużlowe zmagania na al. Zygmuntowskich

W piątek na torze na al. Zygmuntowskich drużyna z Lublina zmierzy się z ekipą Czecho-Słowacji. Poznaliśmy składy obu drużyn na ten pojedynek.

Najsilniejszym ogniwem lublinian powinien być Daniel Jeleniewski, który będzie pełnił funkcję kapitana drużyny. W ekipie gości, oprócz Martina Vaculika, znaleźli się czterej Słowacy i dwaj Czesi.

Awizowane składy

Lublin: Daniel Jeleniewski, Oskar Bober, Emil Peroń, Kamil Brzeziński, Krystian Włodarczyk, Eryk Borczuch, Maciej Kuromonow.

Czecho-Słowacja: Martin Vaculik (Słowacja), Michal Tomka (Słowacja), Jan Mihalik (Słowacja), Jakub Valkovic (Słowacja), Martin Malek (Czechy), Martin Gavenda (Czechy), David Pacalaj (Słowacja).

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.