Półkolonie dla dzieci – lato w mieście 2017

Fotolia 100866196 Subscription Monthly XXL e1498408212287
little girl and water colors

Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Liczne atrakcje mogą zapewnić dziecku półkolonie – warto dobrać je do umiejętności i zainteresowań dziecka, aby czas wolny był dla niego nie tylko wspaniałą zabawą, ale także cenną lekcją, która rozbudzi w nim ciekawość świata. Jest to szczególnie ważne u 6-7 latków, którzy dopiero przygotowują się do rozpoczęcia swojej edukacji.

 

W ofercie półkolonii organizowanych przez IQ Studio i TwojRobot.pl znajduje się wyżywienie – drugie śniadanie, obiad i podwieczorek – oraz napoje przez cały dzień. Dzieci pozostają pod stałą opieką doskonale przygotowanej kadry instruktorów, którzy są nadzorowani przez Kuratorium Oświaty.

 

Półkolonie przygodowe

556Zorganizowanie dziecku czasu w trakcie wakacji nie jest łatwe. Świetnym rozwiązaniem są przygodowe półkolonie, które odbywają się na świeżym powietrzu, nad Zalewem Zemborzyckim w Ośrodku Marina. Dziecko może w ich czasie poczuć się jak prawdziwy odkrywca, wynalazca i podróżnik. W planie półkolonii są gry terenowe, nauka poruszania się w terenie, wiązanie węzłów i budowanie szałasów.

 

RoboPrzygoda

492RoboPrzygoda to świetna zabawa dla dzieci powyżej 8 lat. Możliwość zbudowania własnego robota z pewnością będzie kuszącym pomysłem dla każdego małego konstruktora. Dzieciaki nauczą się podstaw programowania, inżynierii oraz zaprojektują własną, interaktywną grę planszową.

 

Minecraft i roboty

475Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Jej popularność to zasługa kreatywności, jaką rozwija i możliwości, jakie daje. Budowanie własnego świata z pojedynczych, prostych elementów to współczesna wersja klocków Lego. Na warsztatach w trakcie półkolonii dzieci nauczą się wykorzystywać potencjał, jaki daje możliwość kreowania alternatywnej rzeczywistości.

 

Kreatywny Warsztat Artystyczny

462Wyobraźnia i kreatywność pozwalają na osiągnięcie sukcesu w życiu. Wszyscy wielcy tego świata potrafili rozwinąć w sobie zdolności artystyczne. Na półkoloniach dziecko może nauczyć się jak wyrażać siebie poprzez sztukę. Mają możliwość projektowania przestrzeni, wyrażenia swojej indywidualności. Dzięki takim zajęciom dzieci nauczą się inaczej patrzeć na świat i w kreatywny sposób patrzeć na problemy oraz rozwiązywać je.

 

Arduino i kodowanie

417Zdolności informatyczne to podstawa w dzisiejszych czasach. Umiejętność programowania pozwala nie tylko na osiągnięcie sukcesu zawodowego w życiu, ale także na zmianę schematów myślenia. Nowoczesny mikrokontroler Arduino, programowanie w języku C oraz podstawy elektroniki – to tylko niektóre atrakcje przygotowane na czas półkolonii dla młodzieży w wieku 12-16 lat.

 

Wakacje to czas, który powinien obfitować w przygody i pobudzać dziecięcą ciekawość świata. Półkolonie dla dzieci to świetne rozwiązanie dla dzieci pracujących rodziców. Lato w mieście spędź aktywnie!

 

Aby zapisać się na półkolonie, zadzwoń – 508 793 986 – lub wejdź na stronę internetową: http://superiq.pl/polkolonie/

Jeśli chcesz osobiście uzyskać informacje na temat prowadzonych zajęć, zapraszamy do biura znajdującego się na trzecim piętrze budynku GALA, ul. Fabryczna 2.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Super, dużo się dzieje ale nic nie zastąpi wyjazdu rodzinnego z dziećmi my ciśniemy na rowery na roztocze

    1. My w zeszłym wypożyczaliśmy rowery nad morzem, ale ich stan woła o pomstę czasami. Mi spadł łańcuch na szczęście pod koniec ponad 20km trasy z rodziną. Teraz zabieramy swoje na bagażnik. Z moją indianą nigdy nie miałem takich przygód