Policyjny pies wykrył narkotyki w mieszkaniu przy ul. Lubartowskiej. Policjanci zatrzymali 21-latka

policja kajdanki areszt
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Nawet do 10 lat więzienia może grozić 21-latkowi, który w swoim mieszkaniu posiadał ponad kilogram niebezpiecznych substancji psychotropowych. Narkotyki znalazł policyjny pies.

Zatrzymanie było efektem pracy operacyjnej policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili, że w jednym z mieszkań przy ulicy Lubartowskiej mogą znajdować się narkotyki.

Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszania zdecydowali się użyć psa służbowego. Uwagę czworonoga zwróciła kolumna głośnikowa. Pies jednoznacznie wskazywał, że mogą się tam znajdować narkotyki. Po rozmontowaniu głośnika policjanci wewnątrz odnaleźli spakowane woreczki foliowe z zawartością proszku, który okazał się być narkotykiem.

Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Lublina. Podczas szczegółowego badania okazało się, że zabezpieczony proszek to groźna substancja psychotropowa o nazwie 3CMC. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków.

Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Grozić mu może kara do 10 lat więzienia.

21-latek ukrył narkotyki w kolumnie głośnikowej | fot. KMP Lublin
Zabezpieczony proszek to groźna substancja psychotropowa o nazwie 3CMC | fot. KMP Lublin


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Akurat na Lubartowskiej to w co drugim mieszkaniu można znaleźć jakieś „substancje”…