Policyjna akcja „Prędkość” na ulicach Lublina. Rekordzista otrzymał 2,5 tys. zł mandatu i stracił prawo jazdy

Kontrola prędkości na ul. Nadbystrzyckiej
Kontrola prędkości na ul. Nadbystrzyckiej | fot. Zuzanna Trujnara

We wtorek patrole drogówki można było spotkać na większości ulic. Funkcjonariusze ukrywali się za drzewami, znakami drogowymi, a nawet stali pomiędzy pasami ruchu. Rekordzista został ukarany 2,5 tys. zł mandatem i stracił prawo jazdy.

Akcja „Prędkość” Lublin

Podczas przeprowadzonej we wtorek (4.01) akcji „Prędkość” policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie ujawnili ponad 300 wykroczeń. Większość przewinień dotyczyła przekroczenia dozwolonej prędkości. Nałożonych zostało 209 mandatów karnych.

Rekordzistą okazał się być kierowca bmw, który na ul. Smorawińskiego w Lublinie pędził z prędkością 133 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo został ukarany mandatem w kwocie 2500 złotych oraz 15 punktami karnymi.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Proponuje częściowo opodatkować KK,z tego powodu że kierowcy są dojeni do zera… Posiadanie jest cholernie drogie, kupno to dopiero początek”przygody”