Policjant rozmawiał przez komórkę podczas jazdy? Omal nie doprowadził do wypadku

policja bmw ryki nieoznakowane
Policjant z nieoznakowane BMW gwałtownie zahamował

Na YouTube ktoś udostępnił filmik w roli głównej z nieoznakowanym radiowozem BMW 3 GT, którego kierowca rozmawia podczas jazdy przez telefon i omal nie doprowadza do wypadku.

Podczas mojej dzisiejszej drogi do pracy nowe nieoznakowane BMW 3 GT należące do ryckiej drogówki omal nie doprowadziło do kolizji, gwałtownie hamując bez powodu tuż po zjeździe ze skrzyżowania. Brakowało centymetrów do uderzenia. Później zauważyłem, że funkcjonariusz prowadzący auto trzymał w reku telefon komórkowy” – czytamy w opisie autora nagrania.

Co na to policja? W tej sprawie poprosiliśmy o komentarz rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Rykach. Po otrzymaniu zostanie dodany do tego artykułu.

Aktualizacja: Kierowca nieoznakowanego BMW omal nie spowodował kolizji. Wszczęto czynności wyjaśniające

Przypomnijmy, że nieoznakowane BMW 3 GT, o którym jest mowa, zostało odebrane przed rycką drogówkę 12 sierpnia. O tym pisaliśmy TUTAJ.

Nagranie – Nieoznakowane BMW prawie doprowadza do kolizji

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Przecież kur… Odbierał zgłoszenie na bluebird urządzeniu policyjnym! Jechał na interwencję! Pajace jak nie znacie się to nie wypowiadajcie się bo żenada

  2. Obywatel policjantów jest dwóch to dlaczego akurat kierowca korzysta z urządzenia mobilnego. Zastanów się co piszesz. A poza tym widać jak potrafi jeździć nasza policja.